Szanowni Państwo,
Działamy na rynku od 1989 roku. Wiodącą dziedziną naszej działalności jest import akcesoriów telekomunikacyjnych, antenowych, komputerowych, audio-video oraz złączy samochodowych i kablowych. Dzięki stałym kontaktom z naszymi wypróbowanymi dostawcami z Tajwanu, Hong Kongu i Chin możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych towarów oraz ciągłość dostaw. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się sprzedażą, dystrybucją lub produkcją wyrobów elektronicznych oraz instalacją sieci telefonicznych i komputerowych.
Nota prawna:
Roter POLSKA sp. z o.o.
ul. Ks. Tunkla 94
41-707 Ruda Śląska
NIP: 634-020-27-28
NIP UE: PL6340202728
REGON: 003541430
KRS: 0000010266
Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr GIOŚ: E0003665WZBW
Nr konta bankowego: 93 1090 1186 0000 0000 1802 9207 (pln)
Nr konta bankowego: 38 1090 2008 0000 0001 4365 9999 (EUR)
Tel. (32) 243 91 13, 243 91 14, 243 96 11
fax. (32) 243 91 13 wew. 31
email: roter@roter.com.pl
=================
INFORMACJA O PRAWACH AUTORSKICH
Właściciel praw autorskich
Jeżeli nie zaznaczono inaczej, wszelkie prawa autorskie do tekstów, obrazów, zdjęć i innych materiałów zawartych na stronie roter.com.pl należą do firmy Roter POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Wszystkie znaki towarowe nie należące do Roter zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Treść strony roter.com.pl wraz z podstronami i wszystkie ich elementy podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.
Prawa autorskie stron trzecich
Strony wskazywane w linkach, nie będące własnością roter.com.pl, są chronione prawami autorskimi ich autorów i właścicieli. Ochronie podlegają również materiały umieszczane na stronach roter.com.pl, do których prawa nie należą do firmy Roter, ale na których publikację firma uzyskała zgodę ich właścicieli. Wszystkie nazwy technologii, firm, oprogramowania oraz inne zastrzeżone nazwy lub znaki handlowe użyte w naszym serwisie i materiałach dodatkowych są własnością ich indywidualnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Zakaz wykorzystywania materiałów
Kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób, powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronach serwisu roter.com.pl materiałów, dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Korzystanie z informacji dostępnych na stronach tego serwisu może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem. Wymaga to jednak każdorazowej pisemnej zgody właścicieli firmy Roter POLSKA sp. z o.o., która unieważnia wyżej wymienione ogólne pozwolenie i wyraźnie wskazuje wszystkie ograniczenia dotyczące wykorzystania. Zgoda wydawana jest na czas określony, zawsze w formie pisemnej.
Oświadczamy, że zdjęcia wykorzystane
na stronie internetowej są własnością firmy:
Roter POLSKA sp. z o.o.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w
całości lub w części bez zgody właścicieli firmy jest zabronione
i stanowi naruszenie praw autorskich.
Podstawa prawna: Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost. Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.
====================================
Ochrona prawa autorskiego zdjęcia zamieszczonego na stronie internetowej (wyjątki)
Zgodnie z art. 1 ustawy przedmiotem prawa autorskiego jest każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, ustalony w jakiejkolwiek postaci, niezależnie od wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia (utwór).
2. W szczególności przedmiotem prawa autorskiego są utwory:
[...]
2) plastyczne;
3) fotograficzne;
[...]
3. Utwór jest przedmiotem prawa autorskiego od chwili ustalenia, chociażby miał postać nieukończoną.
4. Ochrona przysługuje twórcy niezależnie od spełnienia jakichkolwiek formalności.
Ust. 4 art.1
[...]
plik graficzny w formacie JPG lub RAW umieszczony na witrynie www będzie również objęty taką ochroną.
[...]
W przypadku naruszenia autorskich praw majątkowych podmiotowi prawa przysługują roszczenia przewidziane w art. 79 pr. aut. tj.:
[...]
3) zapłacenia w podwójnej, a w przypadku gdy naruszenie jest zawinione, potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia z chwili jego dochodzenia,
4) naprawienia wyrządzonej szkody, jeżeli działanie naruszającego było zawinione.
[...]
ZALECAMY DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z PRAWEM AUTORSKIM